Xiaomi 65" Mini LED TV S Pro 65 2026, 4K UHD, Google Smart TV, Google CastID EK000821406
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 999,00 €
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Napredno Mini LED zoniranje
Vrhunska Mini LED tehnologija zaslona dijeli zaslon na brojne neovisne zone pozadinskog osvjetljenja, pružajući preciznu kontrolu nad svjetlinom i tamom u svakom dijelu slike. Opremljen senzorom svjetla, zaslon automatski podešava svjetlinu u stvarnom vremenu na temelju ambijentalnog osvjetljenja. Novo dodani senzor temperature boje dinamički prilagođava temperaturu boje zaslona kako bi odgovarala okolini. HDR ambijentalno adaptivno mapiranje poboljšava svjetlinu i dubinu slike, za svjetlije, živopisnije slike i jasnije tamne scene koje otkrivaju svaki detalj koji oduzima dah.
1700 nita vršne svjetline
Visoka svjetlina u kombinaciji s vrlo učinkovitim lokalnim zatamnjenjem pruža upečatljiv kontrast i realističnu dubinu osvjetljenja. Od sjaja izlaska sunca do svjetlucavih zvijezda na noćnom nebu, svaki sloj i detalj je živopisan i jasan.
Nadograđeni svjetlosni motor s ultraosjetljivom lećom za povećanu svjetlinu i ujednačenost
360° Bluetooth daljinski
Jednostavno upravljajte svojim pametnim televizorom
pomoću 360° Bluetooth daljinskog upravljača.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | 532 zone lokalnog zatamnjenja, svjetlina do 1700 nita, 94% DCI-P3, 1.07 milijardi boja, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X, Game Boost do 288 Hz, VRR, Google Cast, 2x15W zvučnici |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sustav | Google TV |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |



