LIV/GIANT bicikl dječji 16" Adore C-BID EK000319666
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 265,44 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Bicikl se isporučuje nesastavljen, u tvorničkom pakiranju. Kako bi ostvarili pravo na jamstvo i besplatan nulti servis u roku od 30 dana od kupnje morate otići u jedan od ovlaštenih servisa od Gianta. U ovlaštenom servisu od Gianta napraviti će Vam nulti servis, složiti bicikl i pripremiti za vožnju. Ujedno kada odete u ovlašteni servis ostvarujete pravo na garanciju. Jamstvene uvjete možete pronaći ovdje. Popis ovlaštenih servisa možete pronaći ovdje.
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli |
| Brand | Giant |
| Vilica | 16 " |
| Veličina kotača | 16 " |
| Spol | Ženski |
| Pakiranje | Tvorničko pakiranje |
| Materijal izrade | Aluminij |
| Kočnice | Coaster brake |
| Broj brzina | 1 |
| Visina vozača u cm | 105 - 120cm |