X-KIDS dječji bicikl 16 LILOOID EK000306138
X-KIDS dječji bicikl 16 LILOOID: EK000306138
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 1.259,00 €
Bicikl atraktivne roza boje, idealan za djevojčice koje se oslobađaju vožnje sa pomoćnim kotačima, koji su sastavni dio ovoga bicikla. Dolazi u roza boji, sa prednjom i stražnjom košaricom, ko...
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bicikl atraktivne roza boje, idealan za djevojčice koje se oslobađaju vožnje sa pomoćnim kotačima, koji su sastavni dio ovoga bicikla.
Dolazi u roza boji, sa prednjom i stražnjom košaricom, koji je zbog navedenog dodatka posebno zanimljiv djevojčicama. Namjenjen je djevojčicama uzrasta od 2 - 4 godine, visine od 80 do 95cm.
Dolazi u tvorničkom pakiranju, a na isti je potrebno montirati pomoćne kotače, prednju i stražnju košaricu, te je isti kao takav idealan za cestovnu vožnju.
Dolazi u roza boji, sa prednjom i stražnjom košaricom, koji je zbog navedenog dodatka posebno zanimljiv djevojčicama. Namjenjen je djevojčicama uzrasta od 2 - 4 godine, visine od 80 do 95cm.
Dolazi u tvorničkom pakiranju, a na isti je potrebno montirati pomoćne kotače, prednju i stražnju košaricu, te je isti kao takav idealan za cestovnu vožnju.
| Boja | Roza |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli |
| Brand | X-KIDS |
| Vilica | 16 " |
| Veličina okvira | 0 " |
| Veličina kotača | 16 " |
| Spol | Ženski |
| Pakiranje | Djelomično sastavljen bicikl |
| Materijal izrade | Čelik |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 1 |
| Visina vozača u cm | 105 - 120cm |