CAPRIOLO bicikl gradski CTB Picnic 26"HT pistaciaID EK000231099
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 218,99 €
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Otkrijte grad na pametan način. Svestran bicikl inteligentnog dizajna, svakodnevna putovanja čini puno zabavnijim.
NAPOMENA: Svi Capriolo bicikli dolaze u tvorničkom pakiranju, djelomično sastavljeni. Sve što trebate napraviti je montirati volan, prednji kotač i pedale. I vaš bicikl je spreman za vožnju. U kutiji se nalaze jasne upute za sastavljanje. Popis ovlaštenih servisa nalazi se na zadnjoj stranici jamstvenog lista.
| Boja | Pistacio |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | Gradski bicikli |
| Brand | Capriolo |
| Vilica | 26 " |
| Veličina okvira | 17 " |
| Veličina kotača | 26 " |
| Suspenzija | Rigid (nema suspenzije) |
| Stražnji mjenjač | Nema |
| Spol | Ženski |
| Prednji mjenjač | Nema |
| Pakiranje | Djelomično sastavljen bicikl |
| Materijal izrade | Čelik |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 1 |
| Visina vozača u cm | 145 - 160cm |