Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
CINZIA gradski bicikl 28" ITALIA POSITANO LADY 7B CELESTE, 44 cmID EK000306367
CINZIA gradski bicikl 28" ITALIA POSITANO LADY 7B CELESTE, 44 cmID: EK000306367
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 344,95 €
Čiste linije okvira inspirirane nekim prošlim vremenima glavna su odlika Cinzia Positano Lady bicikla. Okvir napravljen od aluminija opremljen je stražnjim nosačem tereta, dok je sprije...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Čiste linije okvira inspirirane nekim prošlim vremenima glavna su odlika Cinzia Positano Lady bicikla. Okvir napravljen od aluminija opremljen je stražnjim nosačem tereta, dok je sprijeda postavljen nosač za košaru. Bicikl je zaokružen iznimo udobnim amortiziranim sjedalom, prednjim i stražnjim svjetlom, 7-brzinskim Shimano prijenosom te blatobranima.
Cinzia - talijanska strast od 1967. godine
Napomena:Bicikl dolazi sastavljen, sa 0 servisom i spreman za vožnju.
Popis ovlaštenih servisa pronađite ovdje.
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Gradski bicikli |
| Brand | Cinzia |
| Vilica | 28 " |
| Veličina okvira | 17 " |
| Veličina kotača | 28 " |
| Suspenzija | Rigid (nema suspenzije) |
| Stražnji mjenjač | Shimano |
| Spol | Ženski |
| Pakiranje | Sastavljen bicikl s nultim servisom |
| Materijal izrade | Aluminij |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 7 |
| Visina vozača u cm | 145 - 160cm |