CAPRIOLO bicikl MTB LEVEL 7.2 27.5"/24AL, crno/roziID EK000549551
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 549,99 €
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Capriolo Level 7.2 nova je izvedba Capriolo bicikla u klasi 27,5“ kotača. Veoma prihvatljiva cijena, izgled i performanse navedenog bicikla te opremljenost bicikla za dame i sportski orijentirane žene. Level 7.2 je model koji je kvalitetno opremljen SHIMANO ACERA stražnjim mjenjačem i SUNTOUR XCT vilicom. Bicikl Capriolo Level 7.2 je u klasi 27,5“ kotača MTB ponude, stabilne ali i veoma živahne geometrije okvira prilagođena 27.5 inčnim kotačima i XC karakteristikama vožnje. Bicikl koji je posvećen onima koji se ne žele kompromitirati u pogledu izgleda, performansi i kvalitete okvira. Bicikl se nudi s laganim okvirom klase 6061 aluminijske legure.
Bicikl je ponuđen sa stražnjim mjenjačem SHIMANO ACERA ukupno 24 brzina. LEVEL 7.2 bicikl je opremljen mehaničkim DISK kočnicama i 100 mm ovjesnim vilicama SUNTOUR XCT s funkcijom zaključavanja. Vilica s većim hodom odgovara širokom rasponu uporabe. Atraktivni dizajn i grafike svakako doprinose tome da ovaj bicikl bude središte pozornosti kod vožnje. Udobnost i prilagodljivost dio su svakog Capriolo Level okvira bicikla, a Vama nude izvrsnu off-road vožnju.
NAPOMENA:Svi bicikli dolaze sastavljeni, sa napravljenim nultim servisom spremni za voznju. Potrebno je montirati pedale i izravnati volan. Popis ovlaštenih servisa nalazi se na zadnjoj stranici jamstvenog lista.
Originalne specifikacije proizvođača:
- Okvir: Alloy6061
- Vilica: SUNTOUR SF14 - M3030- 27.5"
- Ležaj vilice: FP-H863-9pcs, 1-1/8", 28.6144130mm
- Uložci srednjeg pogona: THUN BB-LP AXLE:119mm, SHELL:BSA 68mm
- Zupčanici: TCXE7-SMC(G4RD) 42/34/24"170 ALLOY ED
- Prednji mjenjač: SHIMANO FD-TY700-TS6, TOURNEY, TOP-SWING, DUAL-PULL, FOR REAR 7/8-SPEED
- Zadnji mjenjač: SHIMANO RD-M360-L, ACERA, SGS 7/8-SPEED, DIRECT ATIACHMENT
- Ručica mjenjača: SHIMANO SHIFT/BRAKE LEVER, ST-EF65-L-2A LEFT 3-SPEED 1800mm, El-FIRE PLUS, 2F-ALLOY, SHIMANO SHIFT/BRAKE LEVER, ST-EF65-8R-2A RIGHT 8-SPEED 2050mm, EZ-FIRE PLUS, 2F-ALLOY
- Brzina: 24
- Lanac: KMC X8 1/2"x3/32" (114 LINKS) (8 SPEEDS)
- Kočnica: SHIMANO CABLE TYPE DISC BRAKE, BR-TX805, TOURNEY TX, FRONT OR REAR W/SM-MA-F180P/P2(RING), SHIMANO CABLE TYPE DISC BRAKE, BR-TX805, TOURNEY TX, REAR W/SM-MA-R160P/S(RING)
- Glave: ALLOY FRONT DISC HUB KT-K68F, ALLOY REAR DISC FREEHUB, 8/9 SPEED KT-68R
- Obruči: KRYPTON X, 27.5x1.5 36H, ALLOY DOUBLE WALL§Gume: MITAS 54-584 Ocelot (27.5x2.10)
- Lula: ALLOY, DIA. 28.6mm, EXT. 100mm, ANGLE: 7 DEG., BAR BORE 31.8mm, H: 41mm
- Volan: MTB-AL-300BT FOR W:700mm
- Gripovi: 130mm, RUBBER GRIP
- Žbice: 14G 275mm AND 14G 277mm, WITH STEEL UCP NIPPLES
- Šipka sjedala: 31.6x250mm LONG, WITH ALLOY CLAMP
- Sjedalo: SELLE ROYAL 6014 UR 05 2010
- Pedale: FP-922 PEDAL, ALLOY BODY, 9/16", 2 FACE AXLE, WITH BALLS, WITH REFLECTOR
| Boja | Crno/roza |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | MTB bicikli |
| Brand | Capriolo |
| Vilica | 27.5 " |
| Veličina okvira | 19 " |
| Veličina kotača | 27.5 " |
| Suspenzija | Hardtail (prednja suspenzija) |
| Stražnji mjenjač | Shimano |
| Spol | Ženski |
| Prednji mjenjač | Shimano |
| Pakiranje | Sastavljen bicikl s nultim servisom |
| Materijal izrade | Aluminij |
| Kočnice | Disk kočnice |
| Broj brzina | 24 |
| Visina vozača u cm | 170 - 180cm |