CINZIA sklopivi bicikl 20" SIXTIE'S ALU 6BID EK000304831
CINZIA sklopivi bicikl 20" SIXTIE'S ALU 6BID: EK000304831
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 384,76 €
Bezvremenski dizajn legendarnog Pony bicikla vjerno je preslikan na Cinzia Sixtie’s sklopivom biciklu. Aluminijski okvir dolazi u tri različite boje, a Sixtie’s je kompletno op...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bezvremenski dizajn legendarnog Pony bicikla vjerno je preslikan na Cinzia Sixtie’s sklopivom biciklu. Aluminijski okvir dolazi u tri različite boje, a Sixtie’s je kompletno opremljen blatobranima, zadnjim nosačem tereta, integriranim prednjim i zadnjim svjetlom te iznimno udobnim sjedalom. Kotači od 20\" zaslužni su za odličnu mobilnost u gradskim sredinama.
Cinzia - talijanska strast od 1967. godine
Napomena:Bicikl dolazi sastavljen, sa 0 servisom i spreman za vožnju.
Popis ovlaštenih servisa pronađite ovdje.
| Boja | Crvena |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sklopivi bicikli |
| Brand | Cinzia |
| Vilica | 20 " |
| Veličina okvira | 20 " |
| Veličina kotača | 20 " |
| Suspenzija | Rigid (nema suspenzije) |
| Stražnji mjenjač | Shimano |
| Spol | Uniseks |
| Pakiranje | Sastavljen bicikl s nultim servisom |
| Materijal izrade | Aluminij |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 6 |
| Visina vozača u cm | 160 - 170cm |