FITMOTIV traka za hodanje WALK RUN 20ID EK000659907
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 419,00 €
- Cijena
- 259,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Fitmotiv Walk Run 20 – aktivnost bez izgovora
Fitmotiv Walk Run 20 omogućuje jednostavno i praktično kretanje u udobnosti doma ili ureda. Idealan je za sve koji žele ostati aktivni bez odlaska u teretanu.
Kretanje kad god poželite
Uživajte u hodanju dok radite, gledate TV ili se opuštate. Savršeno rješenje za svakodnevnu aktivnost.
Kompaktan i moderan dizajn
Tanak profil omogućuje lako uklapanje u svaki prostor i jednostavno spremanje nakon korištenja.
Udobna površina za hodanje
Stabilna i prostrana površina omogućuje sigurno i ugodno hodanje svaki dan.
Jednostavno praćenje aktivnosti
LED zaslon prikazuje brzinu, vrijeme, udaljenost i kalorije kako biste uvijek imali kontrolu nad treningom.
Jednostavno upravljanje
Podesite brzinu i upravljajte trakom brzo i jednostavno pomoću daljinskog upravljača.
Tehničke specifikacije
- Snaga: 1 KS
- Maksimalna brzina: 6 km/h
- Površina za hodanje: 121 x 45 cm
- Nosivost: 100 kg
- LED zaslon
- Upravljanje daljinskim upravljačem
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | Trake za hodanje |
| Brand | Fitmotiv |
| Snaga motora | 1 KS |
| Maksimalna brzina | 6 km/h |
| Kotači za transport | Da |
| Funkcije kompjutera | Brzina, vrijeme, udaljenost, kalorije |
| Težina sprave | 29.5 kg |
| Maksimalna nosivost | 100 kg |
| Dimenzije površine za trčanje (dužina) | 121 cm |
| Dimenzije površine za trčanje (širina) | 45 cm |