Prity kamin MiniID EK000463250
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 279,00 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Kamin Prity Mini odlikuje se klasičnim dizajnom što ga čini pogodnim za razne interijere.
Prednost ovog kamina je ložište obloženo šamotnom ciglom koja zadržava toplinu. Na taj način će Vas deblje cjepanice duže opskrbiti toplinom.
Kamin je izrađen od čeličnog lima debljine 2 mm, a vrata su od kaljenog stakla.
Kako bi učinkovitost Vašeg kamina bila odgovarajuća, potrebno je znati koliki prostor namjeravate njime grijati.
| INFORMACIJE O PROIZVODU – PRITY MINI | |
|---|---|
| Vrsta goriva – Suho drvo sa sadržajem vlage ≤20% | |
| Klasa energetske učinkovitosti | A |
| Indeks energetske učinkovitosti | 103 |
| Sezonska energetska učinkovitost grijanja (η s ) | 68% |
| Izlaz topline zračenja | 5,2 kW |
| Temperatura dimnih plinova | 250 °C |
| Učinkovitost (Učinkovitost) | 76,90% |
| Emisije iz produkata izgaranja pri nazivnoj snazi: | |
| CO (na 13% O 2 ) | 1038 mg/ Nm3 |
| PM (na 13% O 2 ) | 31 mg/ Nm3 |
| NOx (na 13% O 2 ) | 100 mg/ Nm3 |
| OGC (na 13% O 2 ) | 50 mg/ Nm3 |
| Maseni protok ispušnih plinova | 4,5 g/s |
| Minimalni propuh dimnjaka(Godišnje) | 10,4 |
| Promjer dimovodnog kanala | 130 Ø, mm |
| Potrošnja goriva | 1,7 kg/h |
| Ukupne dimenzije Š x D x V | 390 x 470 x 620 mm |
| Dimenzije komore za izgaranje Š x D x V | 226 x 353 x 290 mm |
| Neto težina | 48 kg |
| Tip proizvoda | Kamini |
| Brand | PRITY |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | A |
| Snaga (kW) | 5 kW |
| Vrsta goriva | Kruto gorivo |
| Centralno grijanje | Ne |
| Ugradbeni | Ne |
| Volumen grijanog prostora | 80 m3 |
| Učinkovitost | 76.9 % |
| Izlaz za dimovod | Gore |
| Promjer dimovodnog otvora | 13 cm |
| Visina ložišta | 29 cm |
| Širina ložišta | 22.6 cm |
| Dubina ložišta | 35.3 cm |
| Visina | 62 cm |
| Širina | 39 cm |
| Dubina | 47 cm |
| Neto težina | 48 kg |