Hisense mikrovalna BIM406AH8BGWF ID EK000593077
Hisense mikrovalna BIM406AH8BGWF ID: EK000593077
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.199,00 €
- Cijena
- 1.099,00 €
-5% u košarici
Hisense mikrovalna BIM406AH8BGWF
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense mikrovalna BIM406AH8BGWF
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 45.5 cm |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 1000 W |
| Snaga grilla | 2200 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 0 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Ne |
| Neto težina | 36 kg |
| Kapacitet pećnice | 50 l |
| Jamstvo | 2 god |
| Dubina | 54.6 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Broj stupnjeva snage | 1 |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |