Hisense mikrovalna pećnica s grillom BIM334G64DBGID EK000669933
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Hisense fritezu na vrući zrak H06AFBS1S3!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 599,99 €
- Cijena
- 489,00 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
| Širina | 59.4 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.2 cm |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 900 W |
| Snaga grilla | 1100 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25.5 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 22.9 kg |
| Kapacitet pećnice | 34 l |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Dubina | 45.6 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Brand | Hisense |
| Boja | Bijela |