Drveni dječji krevet na kat Kevin, 160 x 80 cm, bijeliID EK000515233
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 599,00 €
- Cijena
- 449,25 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 29.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Krevet na kat KEVIN je izrađen od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na bazi vode te je u skladu s EN 71-3: 2013.
Krevet se po potrebi može razdvojiti na dva pojedinačna kreveta
Set sadrži:
- okvir od punog drveta
- podnice - flex brezove letvice
- zaštitna bočna ograda za gornji krevet
- ljestve
Dimenzije kreveta:
- Visina kreveta: 130 cm
- 160 x 80 cm – 168 x 87 cm
Maksimalna nosivost svakog kreveta je 90 kg.
Upute za sastavljene dostupne online (tvornica radi po principu "Poštujmo naše šume i ono što nam priroda daje"). Informaciju gdje pronaći upute nalaze se na paketu 3.
MADRACI NISU UKLJUČENI U SET!
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Dužina (cm) | 160 cm |
| Širina | 80 cm |
| Visina | 130 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Krevet na kat |