Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dječji tapicirani krevet MEGI gumbi - sivi - 200x90 cm - 8 cm PE madracID EK000839497
Dječji tapicirani krevet MEGI gumbi - sivi - 200x90 cm - 8 cm PE madracID: EK000839497
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 419,00 €
Krevet jednostavne izrade i snažnog izgleda sa sivim dodatkom i gumbima. Set sadrži: drveni okvir fleksibilne podnice madr...
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Krevet jednostavne izrade i snažnog izgleda sa sivim dodatkom i gumbima.
Set sadrži:
- drveni okvir
- fleksibilne podnice
- madrac (8 cm PE pjena - spužvasti madrac)
- ladica na kotačima
- zaštitna bočna ograda
Izrada: MDF
Dodatak: siva tkanina
Uz krevet dolazi spužvasti madrac od PE pjene debljine 8 cm.
| Brand | NB |
| Boja | Siva |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 65 cm |
| Madrac | Da |
| Ladica | Da |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Dužina (cm) | 200 cm |