Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Drveni dječji krevet Julia Klasik s ladicom 160*80 - bijeliID EK000286546
Drveni dječji krevet Julia Klasik s ladicom 160*80 - bijeliID: EK000286546
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 339,00 €
- Cijena
- 254,25 €
Klasični, rustikalan, kvalitetan i funkcionalan drveni dječji krevet JULIA KLASIK. Krevet ima ladicu koja omogućuje pohranu velikog broja dječjih potrepština. Okvi...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Klasični, rustikalan, kvalitetan i funkcionalan drveni dječji krevet JULIA KLASIK.
Krevet ima ladicu koja omogućuje pohranu velikog broja dječjih potrepština. Okvir kreveta je izrađen od punog drveta (borovina), a bočne stranice od MDF ploča 16 cm, ladica od laminirane ploče.
Set sadrži:
- okvir kreveta od punog drveta
- podnice
- zaštitna bočna ograda
- madrac 8 cm (PE pjena)
- ladica na izvlačenje
- zaobljeni rubovi i čvrsti šarafi
Krevet je namijenjen za dijete 18mj+
| Tip proizvoda | Dječji kreveti |
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Širina | 84 cm |
| Visina | 65 cm |
| Madrac | Da |
| Ladica | Da |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Dužina (cm) | 163 cm |