Drveni dječji krevet Luna Tipi - bijeli - 200x90 cm - Dodatni krevetID EK000833182
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 799,00 €
Dostavljamo već od 26.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Luna Tipi je krevet izrađen u cijelosti od najkvalitetnijeg borovog drveta.
Krevet je lakiran s certificiranim bojama bez mirisa – obojen bojama na bazi vode koje su sigurne za djecu, udovoljavajući strogim europskim standardima.
Krevet ima visoka uzglavlja i visoku ogradu sa jedne strane.
Set uključuje:
- drveni okvir kreveta sa zaobljenim rubovima radi sigurne uporabe debljine 22 mm
- podnice širine 5,5 cm s razmakom od 9,5 cm, povezane trakom s okvirima
- sigurnosne ograde – jedna za cijelu dužinu kreveta
- set montažnih elemenata
- upute za montažu
Nosivost: 190 kg
MADRAC NIJE UKLJUČENI U SET.
Ladica za spavanje:
- dno ladice su podnice povezane trakom
- visina stranica i zadnjeg dijela: 12 cm
- visina prednjeg dijela: 19 cm
- gumeni kotači
Kod odabira ladice s dodatnim krevetom dobivate ladicu prilagođenu za spavanje koja uključuje podnice dok MADRAC NIJE UKLJUČEN.
U ladicu za spavanje ide uvijek 10 cm kraći madrac (200×90 › 190×90 cm, ...).
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 149 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Dužina (cm) | 200 cm |