Drveni dječji krevet na kat Erik - svijetlo drvo - 190x90 cmID EK000817561
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 429,00 €
Dostavljamo već od 25.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moderan, kvalitetan i funkcionalan drveni dječji krevet na kat ERIK.
Okvir kreveta je izrađen od punog drveta, a uzglavlje i podnožje izrađeni su od iveral drvene ploče koja je triput lakirana ekološkim bojama.
Izvedba: bor natur (neobojano)
Set sadrži:
- okvir punog drveta debljine sa zaokruženim rubovima radi sigurne upotrebe
- madrac (PE pjena 7 cm - spužvasti madrac) sa navlakom na zatvarač
- fleksibilne podnice
- zaštitne bočne ograde
- ljestve
Madrac je napravljen od poliuretanske pjene visoke čvrstoće, presvučen je antialergijskom navlakom koja se može skinuti i prati.
Krevet se može rastaviti u dva odvojena kreveta.
Krevet je namijenjen za dijete 18mj+
Upute za sastavljene uključene su u set što sastavljanje kreveta čini jednostavnim i brzim.
| Brand | NB |
| Boja | Smeđa |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 154 cm |
| Madrac | Da |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Krevet na kat |
| Dužina (cm) | 190 cm |