Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Drveni dječji krevet Neli s ladicom - NOGOMET - 180x80 cm bijeli - 8 cm PE madracID EK000839491
Drveni dječji krevet Neli s ladicom - NOGOMET - 180x80 cm bijeli - 8 cm PE madracID: EK000839491
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 369,00 €
Set sadrži: okvir od iverala sa zaokruženim rubovima radi sigurne upotrebe spužvasti madrac (PE pjena 8 cm) sa navlakom na zatvarač fleksibi...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Set sadrži:
- okvir od iverala sa zaokruženim rubovima radi sigurne upotrebe
- spužvasti madrac (PE pjena 8 cm) sa navlakom na zatvarač
- fleksibilne podnice
- zaštitne bočne ograde
- ladicu na kotačiće
- ekološke boje za zdravu upotrebu mališana
Krevet je namijenjen za dijete 18mj+
Uz krevet dolazi spužvasti madrac od PE pjene debljine 8 cm.
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Širina | 80 cm |
| Visina | 65 cm |
| Madrac | Da |
| Ladica | Da |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Dužina (cm) | 180 cm |