Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Drveni dječji povišeni krevet Angel - grafit - 180x80 cmID EK000832099
Drveni dječji povišeni krevet Angel - grafit - 180x80 cmID: EK000832099
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 479,00 €
Krevet Angel Krevet Angel je izrađen od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na...
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Krevet Angel
Krevet Angel je izrađen od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na bazi vode te je u skladu s EN 71-3: 2013.
- Ograda se može montirati lijevo ili desno
- Ograda je fiksna
Set sadrži:
- Okvir od punog drveta
- Podnice – flex brezove letvice
- Zaštitna bočna ograda
Maksimalna nosivost kreveta: 100 kg
*Napomena: Madrac ne dolazi uz krevet.
| Brand | NB |
| Boja | Siva |
| Širina | 80 cm |
| Visina | 220 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Dužina (cm) | 180 cm |