Drveni dječji povišeni krevet Mia - bijeli - 200x90ID EK000831799
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 529,00 €
Dostavljamo već od 05.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Povišeni krevet na kat MIA izrađen je od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na bazi vode te je u skladu s EN 71-3: 2013.
Ljestve se mogu montirati na bilo koju stranu. Ograda je fiksna i ne može se maknuti.
Krevet se može složiti bez da bude na povišenome.
Set sadrži:
- okvir od punog drveta
- podnice - flex brezove letvice
- zaštitna bočna ograda
- ljestve
Dimenzije kreveta:
Visina kreveta: 174 cm
160x80 cm – 168x87 cm
180x80 cm – 188x87 cm
190x90 cm – 198x97 cm
200x90 cm – 208x97 cm
Maksimalna nosivost kreveta je 100 kg.
Upute za sastavljanje dostupne su online (tvornica radi po principu "Poštujmo naše šume i ono što nam priroda daje"). Informacija gdje pronaći upute nalazi se na paketu 3.
*Napomena: Madrac ne dolazi uz krevet.
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 174 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Krevet na kat |
| Dužina (cm) | 200 cm |