Drveni dječji povišeni krevet Otylia - bijeli - 200x90 cmID EK000831759
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 589,00 €
Dostavljamo već od 05.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Povišeni krevet na kat OTYLIA je izrađen od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na bazi vode te je u skladu s EN 71-3: 2013.
Ljestve se mogu montirati na bilo koju stranu.
Krevet se može razdvojiti n pojedinačni kreveta bez da bude na povišenome.
Set sadrži:
- okvir od punog drveta
- podnice - flex brezove letvice
- zaštitna bočna ograda
- ljestve
-
Dimenzije kreveta:
- Visina kreveta: 227 cm
- 160*80cm – 168x87 cm
- 180*80cm – 188x87 cm
- 190*90cm – 198x97 cm
- 200*90cm – 208x97 cm
Maksimalna nosivost kreveta je 100 kg.
Upute za sastavljene dostupne online (tvornica radi po principu "Poštujmo naše šume i ono što nam priroda daje")
Informaciju gdje pronaći upute nalaze se na paketu 3.
*Napomena: Madrac ne dolazi uz krevet.
| Brand | NB |
| Boja | Bijela |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 227 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip kreveta za djecu | Krevet na kat |
| Dužina (cm) | 200 cm |