Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Auto na akumulator Audi RS6 crveniID EK000547518
Auto na akumulator Audi RS6 crveniID: EK000547518
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta na ovaj proizvod!
Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 309,00 €
- Cijena
- 247,20 €
-20% u košarici
Motor: 2x45W Baterija: 1x12V4,5Ah Brzine: 2 brzine (naprijed i natrag), Veličina: 102cm x 43cm x 60cm Brzina: 3-5 km/h Težina vozila: 14 kg Max. nosivost: 30 kg Vrijeme punjenja: 8 sati Vrijeme v...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Motor: 2x45W
Baterija: 1x12V4,5Ah
Brzine: 2 brzine (naprijed i natrag),
Veličina: 102cm x 43cm x 60cm
Brzina: 3-5 km/h
Težina vozila: 14 kg
Max. nosivost: 30 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Vrijeme vožnje: oko 1 sat
Kočnica: automatska kočnica nakon opuštanja gasa
| Brand | Audi |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 45 W |
| Nosivost | 30 kg |
| Kapacitet baterije | 4.5 Ah |
| Broj motora | dva |