Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Auto na akumulator džip XB-1118 crniID EK000425633
Auto na akumulator džip XB-1118 crniID: EK000425633
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta na ovaj proizvod!
Ponuda vrijedi do 30.05.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 519,00 €
-20% u košarici
Opće informacije Model: Džip XB-1118 Boja: crna
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Opće informacije
Model: Džip XB-1118
Boja: crna
Tehnički podatci
- Motor: 4x45W
- Baterija: 1x12V10Ah
- Brzine: automatik, 2 brzine
- Veličina: 123cm x 70cm x 71cm
- Brzina: 3-7km/h
- Težina vozila: 31 kg
- Max. nosivost: 100 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: 1 sat
- Kočnica: automatsko kočenje u slučaju nužde
Oprema
- Pojas
- Otvaranje vrata
- Sjedalo: meka eko koža
- Kotači: mekani EVA kotači
- Daljinski upravljač: 2,4G R/C, 3 razine brzine
- Svjetla: prednja svijetla
- Audio: melodije, MP3, USB, SD
| Brand | NB |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 180 W |
| Nosivost | 100 kg |
| Kapacitet baterije | 10 Ah |
| Broj motora | četiri |