Jeep JH 101 bež - 3 sjedala - auto na akumulatorID EK000820331
Jeep JH 101 bež - 3 sjedala - auto na akumulatorID: EK000820331
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 749,00 €
Dostavljamo već od 15.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | NB |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 180 W |
| Nosivost | 60 kg |
| Kapacitet baterije | 14 Ah |
| Broj motora | četiri |