Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Licencirana Toyota Hilux crna lakirana - auto na akumulatorID EK000820372
Licencirana Toyota Hilux crna lakirana - auto na akumulatorID: EK000820372
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 20% popusta na ovaj proizvod!
Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 869,00 €
- Cijena
- 695,20 €
Dodatnih 20% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
556,16 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Toyota |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 180 W |
| Nosivost | 50 kg |
| Kapacitet baterije | 7 Ah |
| Broj motora | četiri |