Licencirani auto na akumulator Range Rover BBH-023, bijeliID EK000495016
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta na ovaj proizvod!
Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 399,00 €
- Cijena
- 319,20 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Licencirani auto na akumulator Range Rover BBH-023, bijeli
Opće informacije:
- Model: Range Rover BBH-023
- Boja: bijela
Tehnički podaci:
- Motor: 2x45W
- Baterija: 1x12V, 7Ah
- Brzine: automatik, 3 brzine
- Veličina: 108 cm x 65 cm x 51 cm
- Brzina: 3-4,5km/h
- Težina vozila: 13 kg
- Max. nosivost: 25 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: 1 - 2 sata
- Kočnica: automatsko kočenje u slučaju nužde
Oprema:
- Pojas
- Otvaranje vrata
- Sjedalo: meka eko koža
- Kotači: mekani EVA kotači
- Daljinski upravljač: 2,4G R/C, 3 razine brzine
- Svjetla: prednja i stražnja svijetla
- Audio: melodije, MP3, USB, SD
| Jamstvo | 1 god |
| Brand | Range Rover |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 90 W |
| Nosivost | 25 kg |
| Kapacitet baterije | 7 Ah |
| Broj motora | dva |