Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Licencirani Mercedes SLC 300 crveni - auto na akumulatorID EK000820325
Licencirani Mercedes SLC 300 crveni - auto na akumulatorID: EK000820325
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 22.05.2026. u 9h do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 399,00 €
- Cijena
- 319,20 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Mercedes-Benz |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 6 V |
| Snaga motora | 90 W |
| Nosivost | 30 kg |
| Kapacitet baterije | 4.5 Ah |
| Broj motora | dva |