Peg Perego Polaris MiniID EK000677405
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 138,19 €
- Cijena
- 110,55 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Peg Perego Polaris Mini
Polaris Mini električni quad na baterije idealan je za prva iskustva igranja vašeg djeteta. Može se koristiti od 1 godine. Udoban, lagan za vožnju, sa sirenom i prednjim svjetlom, maksimalno je zabavan. Električni quad radi s punjivom baterijom od 6 V - 4,5 Ah (25 Wh).
Svjetla i zvukovi: uskačite, zabava samo što nije počela!
Pritiskom na papučicu gasa pale se prednja svjetla, osvjetljavajući avanture vašeg djeteta. Rog uključen. Maksimalna prenosiva težina: 15 kg.
Gas i kočnica u jednoj papučici.
Pritiskom na papučicu quad vozi oko 3 km/h; otpuštanjem se automatski i lagano zaustavlja. Kotači s oblikovanim profilom za svladavanje nagiba do 5%.
Udobnost i sigurnost
Stabilnost je također zajamčena u zavojima zahvaljujući udobnim osloncima za noge i 4 kotača.
Baterija koja se može puniti preko utičnice
Radi s baterijom od 6 V/4,5 Ah/25 Wh i dolazi s punjačem za punjenje izravno iz vozila putem utičnice. Vozilo dolazi opremljeno baterijom i punjačem. Za optimalnu izvedbu, svakako punite bateriju najmanje 18 sati i ne više od 24 sata prije prve uporabe.
| Brand | Peg Perego |
| Boja | Crvena |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 6 V |
| Snaga motora | 25 W |
| Nosivost | 15 kg |
| Kapacitet baterije | 4.5 Ah |
| Broj motora | jedan |