Pernica, Puna, 1 zip, Target, ZvijezdeID EK000598974
Pernica, Puna, 1 zip, Target, ZvijezdeID: EK000598974
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 27,10 €
Pernica Multy renomiranog brenda Target je pernica s priborom koja ima jedan patentni zatvarač i koja sadrži sve potrepštine i olovke koje su djetetu potrebne u školi.
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pernica Multy renomiranog brenda Target je pernica s priborom koja ima jedan patentni zatvarač i koja sadrži sve potrepštine i olovke koje su djetetu potrebne u školi.
Dimenzije: 21 x 14 x 4 cm
Sadržaj pernice:
- 12 markera
- 12 neraskidivih i znatno postojanijih boja
- 2 kemijske olovke
- 2 olovke
- Šiljilo
- Gumicu
- Škare
- Ljepilo
- Mini pernica
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Target |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Šarene |
| Vrsta pernice | S priborom |
| Visina | 21 cm |
| Duljina | 14 cm |
| Širina | 4 cm |