Pernica, puna, 3 zipa, Cerda, Giotto StitchID EK000598927
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 24,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Puna pernica s motivom Stitchea je idealan izbor za sve male obožavatelje ovog simpatičnog lika iz animiranog filma "Lilo & Stitch"! S dinamičnim i veselim dizajnom inspiriranim Stitcheom, ova puna pernica donosi dozu radosti i zabave u svakodnevne školske aktivnosti. Opremljena sa svim potrebnim školskim priborom - olovkama, bojicama, gumicom, oštrilicom i još mnogo toga - ova pernica je savršeno organizirana i spremna za sve školske izazove. Neka vaše dijete uživa u školi uz ovu fantastičnu punu pernicu s motivom Stitchea!
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Likovi |
| Vrsta pernice | S priborom |
| Visina | 19.5 cm |
| Duljina | 12.5 cm |
| Širina | 6.5 cm |