Pernica, okrugla, Karbon, HUMMINGHOODID EK000605932
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 4,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Pernica vrećica okrugla Karbon HUMMINGHOOD
Otkrijte našu pernicu vrećicu okruglog oblika Karbon HUMMINGHOOD – savršeni dodatak za svakog školarca! Ova moderna i praktična pernica dizajnirana je za sve koji žele funkcionalnost i stil u jednom.
Moderna i praktična, pernica Karbon HUMMINGHOOD dizajnirana je kako bi vam pomogla da budete organizirani i spremni za svaki zadatak. Izrađena je od kvalitetnog materijala koji osigurava dugotrajnost i zaštitu vašeg školskog pribora.
Okrugli oblik pernice omogućuje jednostavno nošenje i dovoljno je prostrana za sve potrebne olovke, bojice, flomastere i ostale školske potrepštine. Suvremeni dizajn i funkcionalnost čine ovu pernicu idealnim izborom za svakodnevnu upotrebu.
Unesite stil i organizaciju u svoj školski dan s pernicom vrećicom okruglog oblika Karbon HUMMINGHOOD!
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Karbon |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Životinje |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 21.5 cm |
| Duljina | 7.5 cm |
| Širina | 7.5 cm |