Pernica, okrugla, Star WarsID EK000537382
Pernica, okrugla, Star WarsID: EK000537382
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 7,11 €
Dodatnih 10% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
6,40 €
Pernica okruglog oblika s dizajnom iz filma Star Wars, idealna za obožavatelje istog filma. Sastoji se od jednog pretinca s patentnim zatvaračem te je izrađena od k...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pernica okruglog oblika s dizajnom iz filma Star Wars, idealna za obožavatelje istog filma. Sastoji se od jednog pretinca s patentnim zatvaračem te je izrađena od kvalitetnog materijala koji je izdržljiv i pruža zaštitu školskog pribora, a dovoljno je velika da unutra pohranite sav školski pribor.
Dimenzije: 20 x 5,5 x 5,5 cm
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Likovi |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 5.5 cm |
| Duljina | 20 cm |
| Širina | 5.5 cm |