Pernica, ovalna, Cerda, SpidermanID EK000598906
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 12,95 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ovalna pernica s motivom Spider-Mana savršen je izbor za sve male obožavatelje ovog hrabrog superjunaka! S dinamičnim i upečatljivim dizajnom inspiriranim Spider-Manom, ova pernica donosi dozu uzbuđenja i akcije u svakodnevne školske aktivnosti. Opremljena s dovoljno prostora za olovke, bojice, gumice i druge školske potrepštine, ova ovalna pernica je praktična i udobna za nošenje. Neka vaše dijete osjeti snagu i hrabrost Spider-Mana uz ovu fantastičnu ovalnu pernicu s motivom Spider-Mana!
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Likovi |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 8.5 cm |
| Duljina | 22.5 cm |
| Širina | 5 cm |