Pernica, ovalna, Cerda, Harry Potter GreenID EK000598896
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 4,99 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ovalna pernica s motivom Slytherina iz svijeta Harryja Pottera je fantastičan dodatak za male obožavatelje ovog magičnog univerzuma! Obično dolazi u zelenim ili srebrnim tonovima s prepoznatljivim emblemom Slytherina te dodatnim ukrasnim detaljima koji odražavaju čaroliju ovog Hogwartskog doma. Opremljena sa dovoljno mjesta za olovke, gumice, oštrilice i ostale školske potrepštine, ova ovalna pernica je praktična i udobna za nošenje. Neka vaše dijete uživa u školi uz ovu fantastičnu ovalnu pernicu s motivom Slytherina iz Harryja Pottera!
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | Srednja škola |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Oblici |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 5 cm |
| Duljina | 20 cm |
| Širina | 5 cm |