Školski ruksak, ergonomski, Cerda, SpidermanID EK000598881
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
- Cijena
- 36,99 €
-10% u košarici
Dostavljamo već od 15.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Školski ruksak crvene, crne i sive boje s temom Spidermana, popularnog superjunaka iz Marvelovog svijeta. Ruksak je izrađen od izdržljivog materijala koji pruža funkcionalnost ali i moderan izgled. Sastoji se od jednog većeg pretinca, jednog manjeg te 2 bočna džepa.
Dimenzije proizvoda: 42 x 32 x 15 cm
Težina: 583 g
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Cerda |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Ljudi |
| Vrsta torbe/ruksaka | Ergonomski |
| Visina | 42 cm |
| Širina | 15 cm |
| Duljina | 32 cm |
| Težina | 583 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |