Školski ruksak, ergonomski, Target 2u1 Curved, Sparkling ButterflyID EK000536238
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 77,34 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Školska torba za starije djevojčice. Središnji patentni zatvarač olakšava odvajanje ruksaka u dva nezavisna ruksaka, gdje je drugi manji i pogodan za izvan školske aktivnosti i izlete. Školska torba ima tri odvojena odjeljka za odličan raspored sadržaja.
Torba je izrađena od visokokvalitetnog materijala, koji odbija vodu 600D i koji pruža dobru zaštitu čak i u vlažnim danima. Anatomska kralježnica, koja je dobro podstavljena i široke podstavljene naramenice pružaju udobno nošenje.
Značajke:
- Volumen: 23 l
- Težina: 790 g
- Dimenzije: 44 x 32 x 18 cm
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Vrsta torbe/ruksaka | Ergonomski |
| Volumen | 23 l |
| Visina | 44 cm |
| Širina | 18 cm |
| Duljina | 32 cm |
| Težina | 790 g |