Školski ruksak, ergonomski, Target Chili, Intense BlackID EK000536278
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 40,71 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Školska torba za djecu stariju od 12 godina. Chili nudi sve što je djetetu potrebno za ugodno korištenje školske torbe i organizaciju školskog pribora po pristupačnoj cijeni, a ujedno je i vrlo lagana torba, teška samo 540 g. Torba je izrađena od visokokvalitetnog materijala, koji odbija vodu 600D i koji pruža dobru zaštitu čak i u vlažnim danima. Anatomska leđa, koja su dobro podstavljena i široke podstavljene naramenice koje pružaju udobnu nošnju.
Značajke:
- Volumen: 20 l
- Težina: 540 g
- Dimenzije: 42 x 30 x 17 cm
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Vrsta torbe/ruksaka | Ergonomski |
| Volumen | 20 l |
| Visina | 42 cm |
| Širina | 17 cm |
| Duljina | 30 cm |
| Težina | 540 g |