Školski ruksak, Nike, FC Barcelona, plavo-crveniID EK000454383
Školski ruksak, Nike, FC Barcelona, plavo-crveniID: EK000454383
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 39,49 €
RUKSAK ŠKOLSKI FC Barcelona dimenzija: 27x46x22 ...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
RUKSAK ŠKOLSKI FC Barcelona
dimenzija: 27x46x22 cm; 1 odjeljak sa zatvaranjem na zip; 1 džepić na zip s prednje strane; pretinci na bočnim stranama
Boja: plava/crvena
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školske torbe 5 - 8. razred |
| Brand | Nike |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Visina | 46 cm |
| Širina | 27 cm |
| Duljina | 22 cm |
| Težina | 800 g |