Gorenje štednjak GK5B42WD ROID ER000819143
Gorenje štednjak GK5B42WD ROID: ER000819143
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
Testiran uređaj, oštećena ambalaža ili oštećen uređaj. Detaljan opis pronađite u opisu artikla.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 419,99 €
- Cijena
- 309,00 €
NAPOMENA: OTVARANA AMBALAŽA, OŠTEĆENJE VIDLJIVO NA FOTOGRAFIJI, UREĐAJ TESTIRAN ISPRAVAN.
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
NAPOMENA: OTVARANA AMBALAŽA, OŠTEĆENJE VIDLJIVO NA FOTOGRAFIJI, UREĐAJ TESTIRAN ISPRAVAN.
G400 Kombinirani štednjak, 50 cm
GK5B42WD




Specifikacije
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Zaslon | Ne |
| Volumen pećnice | 70 l |
| Tip pećnice | Kombinirana |
| Broj funkcija pećnice | 9 |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 59.4 cm |
| Neto težina | 43.4 kg |
| Bruto težina | 46.6 kg |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Gorenje |