Xiaomi Body Composition 2 Pametna Vaga RAID ER000589762
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
Testiran uređaj, oštećena ambalaža ili oštećen uređaj. Detaljan opis pronađite u opisu artikla.
- Cijena
- 32,00 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Xiaomi Body Composition 2 Pametna Vaga RA
NAPOMENA: OŠTEĆENA AMBALAŽA , PROIZVOD TESTIRAN ISPRAVAN.
Xiaomi Body Composition 2 Pametna Vaga
Mi Body Composition2
Sveobuhvatna analiza tijela, od prvog mjerenja
Senzor G vrši mjerenja s točnošću od 50 g
BIA senzor točno očita razinu tjelesne masti
Čak 13 različitih čitanja za najpreciznije određivanje stanja figure
Ispitivanje tjelesne ravnoteže na jednoj nozi
Odredite razinu tjelesne masti
Kada govorimo o težini, često razmišljamo samo o razini tjelesne masti. Težina svake osobe je individualna i ovisi o mnogim čimbenicima, a Mi Body Composition Scale 2 omogućava brzo i precizno određivanje ovih vrijednosti.
Preciznost mjerenja težine Mi sastava tijela Body Scale 2 omogućit će vam da bolje razumijete svoje tijelo.
Točna mjerenja su najviši prioritet Mi Mi sastava tijela 2
Tehnološki napredni G senzor može odrediti tjelesnu težinu s točnošću od 50 g, što Mi mjerenje sastava Body Body Scale 2 čini još preciznijim.
Detaljni podaci koje biste trebali znati o svom tijelu
Precizni senzor za mjerenje tjelesne masnoće (BIA) može odrediti do 13 različitih podataka o vašem tijelu, poput BMI, postotka tjelesne masti, mišićne mase ili razine vode u tijelu.
- Tjelesna težina
- Indikator BMI
- Masno tkivo
- Mišićna masa
- Razina vode u tijelu
- Sadržaj proteina u mišićnom tkivu
- Indeks visceralne masnoće
- Bazalna brzina metabolizma
- Koštana masa
- Dob korisnika
- Savršeni pokazatelj težine
- Tip tijela
- Zdravstvena procjena
Točna mjerenja. Savršena preciznost.
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 ljestvica omogućava vaganje čak i najmanjeg voća ili povrća, počevši od 100 g.
Test ravnoteže tijela - Zatvorite oči i pokušajte uspostaviti savršenu ravnotežu
Ovaj osnovni oblik tjelesne aktivnosti omogućit će vam da poboljšate tjelesnu koordinaciju i ravnotežu, smanjujući rizik od osjetljivosti tijela na ozljede.
Bluetooth 5.0 niska energija.
4 baterije traju 12 mjeseci.
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 ljestvica opremljena je energetski uštedenim Bluetooth 5.0 sustavom. Ovaj modul omogućava brzi prijenos podataka na mobilnu aplikaciju koji vam omogućuje da inteligentno obradite sve podatke, prezentirajući točna očitanja vaše figure.
- Podatkovna memorija za 16 osoba
- Gost način bez spremanja podataka
Minimalistički dizajn
Dizajn ljestvice Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 je istovremeno jednostavan i lijep. Baš kao u umjetnosti, gdje se istinska ljepota otkriva u njenim detaljima.
Zakrivljeni rubovi, savršenog oblika
Konstrukcija od kaljenog stakla
LED zaslon skriven u kućištu
| Model | XMTZC05HM |
| Vrsta proizvoda | Vaga |
| Kompatibilnost | Android 4.4 i novije verzije iOS 9 i novije verzije iPhone 5s i novije verzije Uređaji s Bluetooth 4.0 i novijim |
| Vrsta zaslona | Skriveni LED ekran |
| Funkcije | Analiza bioelektrične impedance Analiza 13 vrsta podataka Precizan BIA sustav Procjena tjelesne ravnoteže Podrška do 16 ljudi Način gosta |
| Komunikacija | Bluetooth 5.0 |
| Područje temperature | 0 ° C ~ 40 ° C |
| Raspon vaganja | 100 g ~ 150 kg |
| Snaga | 4 × AAA baterija |
| Boja | Bijela |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 25 mm |
| Težina | 1,7 kg |
| Materijal izrade | Kaljeno staklo ABS Elektroda od nehrđajućeg čelika |
| Dodatne informacije | Točnost čitanja: 50 g Mjerne jedinice: kg / lb |
| Set | Vaga |