Beko hladnjak B5RCNA365HDXBRID EK000724460
Beko hladnjak B5RCNA365HDXBRID: EK000724460
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 709,99 €
Beko hladnjak B5RCNA365HDXBR
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko hladnjak B5RCNA365HDXBR
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 316 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 210 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 106 l |
| Potrošnja električne energije | 198 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 69.3 kg |
| Bruto težina | 72 kg |