Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak B5RCNA405HDXBRID EK000724455
Beko hladnjak B5RCNA405HDXBRID: EK000724455
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 759,99 €
Beko hladnjak B5RCNA405HDXBR
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko hladnjak B5RCNA405HDXBR
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 355 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 249 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 106 l |
| Potrošnja električne energije | 205 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 203.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 76.1 kg |
| Bruto težina | 79 kg |
