Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak BCHA275E4SNID EK000540545
Beko hladnjak BCHA275E4SNID: EK000540545
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 629,99 €
- Cijena
- 499,99 €
Beko hladnjak BCHA275E4SN
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak BCHA275E4SN
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | A++ |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Semi No-frost |
| Ukupni volumen | 255 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 186 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 69 l |
| Potrošnja električne energije | 240 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177.5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 57.5 kg |
| Bruto težina | 62.3 kg |
