Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak BCNE400E40SNID EK000533002
Beko hladnjak BCNE400E40SNID: EK000533002
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 999,99 €
- Cijena
- 929,99 €
Beko hladnjak BCNE400E40SN
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak BCNE400E40SN
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 370 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 280 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 90 l |
| Potrošnja električne energije | 246.5 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 194 cm |
| Širina | 69 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 81 kg |
| Bruto težina | 87 kg |