Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak GNO46623MXPNID EK000574792
Beko hladnjak GNO46623MXPNID: EK000574792
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 979,99 €
Beko hladnjak GNO46623MXPN
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak GNO46623MXPN
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 448 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 273 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 175 l |
| Potrošnja električne energije | 238 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 79 cm |
| Dubina | 73 cm |
| Neto težina | 90 kg |
| Bruto težina | 95 kg |
