Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KAD93ABEPID EK000665424
Bosch hladnjak KAD93ABEPID: EK000665424
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 2.228,99 €
Bosch KAD93ABEP, Side by side hladnjak sa zamrzivačem
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch KAD93ABEP, Side by side hladnjak sa zamrzivačem
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 562 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 371 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 191 l |
| Potrošnja električne energije | 323 kWh/annum |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 178.7 cm |
| Širina | 90.8 cm |
| Dubina | 70.7 cm |
| Neto težina | 111.8 kg |
| Bruto težina | 115 kg |