Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KFN96AXEAID EK000532129
Bosch hladnjak KFN96AXEAID: EK000532129
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.309,99 €
- Cijena
- 2.051,99 €
Bosch KFN96AXEA, Hladnjak sa zamrzivačem
Saznaj više
Dostavljamo već od 13.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch KFN96AXEA, Hladnjak sa zamrzivačem
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 605 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 405 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 200 l |
| Potrošnja električne energije | 333 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 183 cm |
| Širina | 91 cm |
| Dubina | 73 cm |
| Neto težina | 119 kg |
| Bruto težina | 130.8 kg |