Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KGN39VXCTID EK000471306
Bosch hladnjak KGN39VXCTID: EK000471306
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 1.159,00 €
-5% u košarici
Bosch KGN39VXCT, Samostojeći hladnjak sa zamrzivačem na dnu
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch KGN39VXCT, Samostojeći hladnjak sa zamrzivačem na dnu
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 363 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 260 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103 l |
| Potrošnja električne energije | 162 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 66.5 cm |
| Neto težina | 75.3 kg |
| Bruto težina | 81.5 kg |