Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KGN86AIDRID EK000501299
Bosch hladnjak KGN86AIDRID: EK000501299
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.509,99 €
- Cijena
- 1.353,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Bosch hladnjak KGN86AIDR
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Povrat novca 100 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch hladnjak KGN86AIDR
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 631 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 479 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 152 l |
| Potrošnja električne energije | 246 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 86 cm |
| Dubina | 81 cm |
| Neto težina | 109.3 kg |
| Bruto težina | 116.7 kg |