Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KIV86NSE0ID EK000565814
Bosch hladnjak KIV86NSE0ID: EK000565814
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 839,00 €
- Cijena
- 739,99 €
Bosch KIV86NSE0, Ugradbeni hladnjak sa zamrzivačem na dnu
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch KIV86NSE0, Ugradbeni hladnjak sa zamrzivačem na dnu
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | - |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 267 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 183 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 84 l |
| Potrošnja električne energije | 229 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177.2 cm |
| Širina | 54.1 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 50.6 kg |