Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KIV87NSF0ID EK000339533
Bosch hladnjak KIV87NSF0ID: EK000339533
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 789,70 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch hladnjak KIV87NSF0
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | - |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Low Frost |
| Ukupni volumen | 270 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 200 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 70 l |
| Potrošnja električne energije | 270 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 51.3 kg |
| Bruto težina | 56.1 kg |